reklam alanı
 • 01-27-2018, 07:50 AM
  #55
  DeskGate güvenlik yazılımını ücretsiz olarak deneyebilirsiniz

  DeskGate kullanan şirketler, çalışanlarının veri trafiğini inceleme fırsatı bulabilir. Şirket bilgisayarlarındaki dosyaların yedeklenmesi, şirket bilgisayarları arasında güvenli dosya aktarımı, çalışanlara program ve site yasaklama gibi özellikler yine DeskGate içerisinde mevcuttur. Bu özel yazılımı, konu başlığımızda da belirtmiş olduğumuz gibi, herhangi bir ücret ödemeden deneyebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, deskgate.com sitesinde yer alan Demo indir menüsüne tıklamak olmalıdır.

  Şirkette çalışan kişilerin bilgisayarına Uzaktan bağlantı yapmak istiyorsanız, DeskGate bunun için adeta biçilmiş kaftandır. Yazılımın en sevilen özelliklerinden biri de ticket sistemidir.

  Özetlemek gerekir ise, DeskGate sayesinde; network trafiği inceleme, dosya yedekleme, kullanıcı hareketlerini takip etme, usb gibi taşınabilir aygıtları engelleme gibi imkanlara sahip olabilirsiniz.

  DeskGate, çok sayıda özel şirket tarafından kullanılmaktadır. Yazılım, ordu ve devlet dairelerinde de yine tercih ediliyor.

  Site: Deskgate.com


Hızlı Menü: