reklam alanı
Paylaşan: nullsix Tarih 02-18-2018, 10:58 AM
Full hd görüntü kalitesi ile yabancı filmler izlemek ister misiniz?

Filmifullizledim.com platformu, full hd film izlemek için tercih edilebilecek en iyi platformlardan birisidir. Siz de internet üzerinden en kaliteli filmleri, hd görüntü kalitesi ile izlemek isterseniz, filmifullizledim.com adresinden asla ve asla şaşmayınız.

Site üzerinde her çeşit film ziyaretçileri bekliyor olacak. Burada aksiyon filmi tutkunları, komedi filmlerine ilgi duyanlar, korku filmlerine merakı olanlar harika vakit geçirebilir.

Sitede yer alan filmlerin imdb skorları oldukça yüksek seviyelerdedir. Imdb puanına önem verenler, filmifullizledim.com adresindeki imdb 8+ bölümüne mutlaka girmelidir. Bu bölüm içerisinde, sadece ve sadece imdb puanı 8'in üzerinde olan filmler kendine yer bulmuştur.
Paylaşan: nullsix Tarih 02-18-2018, 10:18 AM
Site adı : http://ilkadimayakkabisi.com

Siteyi tanımlayan başlık : İlk adım ayakkabısı denildiği zaman akla gelen ilk site - ilkadimayakkabisi.com

Firmanın, internet üzerinden satışa başladığı sene : 2016

Ayrıntılı Açıklamalar : Bebeğinize sıradan ayakkabılar almak istemiyorsanız, siz de her bilinçli anne ve baba gibi ilkadimayakkabisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde, bebeklerin sağlığı için özel olarak dizayn edilen çok sayıda ilk adım ayakkabısı kendine yer bulmuştur. Bu özel ayakkabıları, ilkadimayakkabisi.com sayesinde bütçenizi zorlamadan sipariş edebileceksiniz.

Bebeklerin rahatı düşünülerek geliştirilen ilk adım ayakkabıları, aynı zamanda son derece şıktır. Bebeğinizin güzelliğine güzellik katacak bu ayakkabılar kullanışlı, şık ve bir o kadar da ekonomik olmasıyla ön plana çıkar.

İnternet üzerinden en iyi ilk adım ayakkabısı modellerini, ilkadimayakkabisi.com sayesinde satın alabileceksiniz. Yazımızın başlığında da vurgulamış olduğumuz gibi, ilk adım ayakkabısı denildiği vakit, ilk olarak akla gelen internet sitesi, hiç şüphesiz ilkadimayakkabisi.com şeklindedir.

Sitede renk renk, model model çok sayıda ilk adım ayakkabısına rastlanabilir. Arzu ettiğiniz ayakkabıyı sadece tek tuşla alışveriş sepetinize atabilirsiniz.

Site vasıtasıyla ileteceğiniz ayakkabı siparişleriniz için, kargo ücreti ödemek zorunda değilsiniz. Ücretsiz kargo fırsatı ile en kaliteli ilk adım ayakkabılarını bu özel site sayesinde almanız mümkün olabilecektir. Arzu eden site ziyaretçileri, ödemelerini kredi kartına 12 taksit fırsatı ile gerçekleştirebilir.

Gümüş payetli ilk adım ayakkabısı, parlak kırmızı ilk adım ayakkabısı, renk renk püsküllü ilk adım ayakkabıları ve çok daha fazlası sitede ziyaretçilere takdim edilmiştir. Sizi de bu özel platforma mutlaka bekliyoruz.

LOGO-%C4%B0LK-min.png
Paylaşan: nullsix Tarih 02-17-2018, 05:17 AM
SİBEL ERSOY ECZANESİ

Ayşe Sibel Ersoy, 1964 Ceyhan doğumlu bir eczacı. İlk, orta, lise öğrenimini Adana'da tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesini kazandı. Okulu bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden Farmakoloji uzmanlığını aldı. 1993 yılında eczanesini açtı. 25 yıldır bu eczaneyi işletmekte.

Tek hedefinin farklı ve değerli bakış açısı ile eczacılık sektörüne katkıda bulunmak ve güven temelinde müşteri portföyü oluşturmak olduğunu söyleyen uzman eczacı ve farmakolog Ayşe Sibel Ersoy, sosyal medya hesaplarından danışanlarının sağlığını korumak, hasta olmalarını engellemek anlamında değerli bilgiler vererek farkındalık yaratıyor.

"Sevdiklerinize sağlık hediye edin" sloganı ile gerçek hediyenin sağlık olduğunu ve bu anlamda güvenilir noktalardan birinin eczaneler ve eczacı danışmanları olduğu bilincini yaymak istiyor.

Ankara Eczaneleri arasında oldukça bilinen bir yere sahip olan Sibel Ersoy Eczanesi’nde, bu farkındalıkla 3 Eczacı, 2 eczacı teknisyeni ve 1 diyetisyen çalıştıran Ayşe Sibel Ersoy aynı zamanda Felsefe 4. sınıf öğrencisidir.

Her hafta farklı konuklarla ilgi çekici konular üzerine canlı yayınlar yapan Ayşe Sibel Ersoy'u internet sitesinden veya aşağıdaki sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

www.sibelersoy.com

www.aysesibelersoy.com

facebook.com/sibelersoyeczanesi

facebook.com/eczsibelersoy

instagram.com/aysesibelersoy

twitter.com/aysesibelersoy
Paylaşan: nullsix Tarih 02-17-2018, 03:24 AM
Web Site İsmi : Satilikdaire.com

Site Başlığı : Satilikdaire.com üzerinden kredi hesaplama fırsatı yakalayın!

Sitenin Kayıt Edildiği Sene : 2001

Site Tanıtımı : Ev almak isteyen herkes, öncesinde mutlaka satilikdaire.com isimli internet adresini ziyaret etmelidir. Zira site üzerinde konut kredisi ihtiyacı olanlara yönelik paylaşımlar yer almıştır. Buradan kolayca konut kredisi hesaplama fırsatı elde edebilirsiniz. Elbette konut kredisi almak, belirli masraflar içerir. Özellikle vade uzadıkça, son derece büyük masrafların altında kalma durumu ortaya çıkacaktır. Bu bağlamda mümkün olduğunca vadeyi kısa tutmak önemlidir. Bugün sizlere, satilikdaire.com adı altında faaliyet gösteren internet adresini tanıtmak istiyorum. Bu site sayesinde, hem çeşit çeşit ev ilanı inceleyebilecek, hem de tek tuşla konut kredisi hesaplama şansı bulabileceksiniz. Sitede her banka için güncel konut kredisi faiz oranları paylaşılmıştır.

Satilikdaire.com ile kredi hesaplama son derece kolaydır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, ihtiyacınız olan tutarı ve vadeyi seçmek olmalıdır. Tutar ve vadeyi seçmeniz akabinde, kredi bul butonuna basarak, karşınıza çok sayıda kredi teklifi çıkarabilirsiniz. Bu teklifler arasından size en cazip olanını seçme fırsatınız olacaktır. Sitede konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi hesaplama araçları ziyaretçilere takdim edilmiştir.

Özetlemek gerekir ise; satilikdaire.com platformuna girenler, gerek kredi hesaplayabilecek, gerekse de ülkemizin dört bir yanındaki konut, arsa ve iş yeri ilanlarına gözatabilecektir.
Paylaşan: nullsix Tarih 02-17-2018, 02:49 AM
Kıdem tazminatı hesaplama adresi

Bir yıldan fazla süredir, herhangi bir işletmede görev yapıyorsanız ve çeşitli nedenlerle işten çıkarılırsanız, tarafınıza bir kıdem tazminatı ödenir. Peki bu kıdem tazminatının tutarı ne kadar olur? Bu sorunun net yanıtını, mebakademi.com adresi üzerinden alma şansınız mevcuttur. Siteye giriş yapanlar, sadece tek tuşla kıdem tazminatı hesaplama fırsatı elde edebilir.

Kıdem tazminatı, işten çıkarılış şekline ve çalışma süresine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Bir işçi, o işletmede ne kadar fazla süre çalışmış ise, işten çıkarıldığı zaman alacağı tazminat da o kadar fazla olur.

Mebakademi.com platformu içerisinde, kıdem tazminatı dışında ziyaretçileri çok sayıda kıymetli konu üzerine, özgün bilgiler bekliyor olacaktır.
Paylaşan: nullsix Tarih 02-17-2018, 02:34 AM
Bordrolama eğitimi almak ister misiniz?

Bordrolama üzerine eğitim almayı düşünüyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Akademik Platform'a başvurabilirsiniz. Akademik Platform, Kadıköy içerisinde yer almaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde, uzman eğitmenlerden bordrolama eğitimi almak isteyenler, bu konuda hemen 0216 372 16 52 numaralı telefonu arayabilir.

Akademikplatform.com.tr isimli internet adresi içerisinde, bordrolama eğitimi ile ilgili son derece kapsamlı bilgilere yer verilmiştir. Eğitimde sunulacak dersler, eğitim akabinde verilecek sertifika ve fazlası sitede anlatılmaktadır. Akademik Platform'dan bordrolama eğitimi alanlara, Meb onaylı bir sertifika iletilecektir. Bu sertifika, insan kaynakları departmanında çalışmak isteyenler için son derece önemli bir referans olabilir.

Meb onaylı daha pek çok eğitim, Akademik Platform öğrencilerine sunulmaktadır.
Paylaşan: nullsix Tarih 02-17-2018, 02:17 AM
İnsan kaynakları eğitimi - Meb Akademi

İnsan kaynakları konusunda uzman eğitmenlerden ders almak ister misiniz? Cevabınız evet ise, hiç vakit kaybetmeden Meb Akademi ile iletişim kurabilirsiniz. Meb Akademi, öğrencilerine uzaktan eğitim metoduyla eğitimlerini sunar.

İnsan kaynakları sertifika programı uzaktan eğitim linkine tıklayarak, Meb Akademi insan kaynakları eğitimleri hakkında detaylı bilgiler edinebileceksiniz. Arzu ederseniz, 0216 372 16 52 numaralı telefonu arayarak da, bu eğitimler üzerine aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Şirketlerin insan kaynakları departmanında çalışmak istiyorsanız, Meb Akademi'den bu konuda sertifikalı eğitimler almanızı tavsiye ederiz. Buradan alacağınız sertifika, insan kaynakları departmanlarında işe girmeniz açısından son derece faydalı olacaktır.

Web site ismi: Mebakademi.com
Paylaşan: nullsix Tarih 02-16-2018, 09:32 AM
Cigna Finans Ferdi Kaza Sigortası ile riskler güvenceye dönüşüyor!

Elbette ki arzu ettiğimiz yaşamlarda ne kendimiz ne de sevdiklerimiz için beklenmedik kazalara yer yoktur. Ancak biz istemesek de hayat dönem dönem bazı kötü sürprizlerle karşımıza çıkabilir.

Söz konusu tatsız riskleri belki öngöremezsiniz ancak önemli olan bunlara karşı elinizden geldiğince hazırlıklı olmak, kendinizi ve yakınlarınızı güvence altına almaktır. Ferdi kaza sigortası işte tam da bu noktada devreye girer. Ferdi kaza sigortası, herhangi bir kişinin, belirlenen sigorta periyodu içinde, başına gelebilecek istenmeyen ve beklenmedik bir kaza neticesinde aldığı hasarın karşılanmasını hedefleyen sigortaya denir.

Ferdi Kazalara Karşı Cigna Finans Güvencesi

Cigna Finans ferdi kaza sigortası ürünleriyle cignafinans.com.tr size, kendinizi ve sevdiklerinizi hayatın risklerine karşı koruma yöntemi olarak çok sayıda farklı seçenek sunuyor.

‘‘Primini Geri Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası" ile kaza sonucu vefat, sürekli sakatlık ve kanser teminatları aracılığıyla kendinizi ve yakınlarınızı güvence altında tutabilir, söz konusu kötü durumların ortaya çıkmadığı hallerde ödediğiniz primleri geri alabilirsiniz.

‘‘Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası" ile beklenmedik kazalara karşı korunduğunuz gibi diş sağlığı ile ilgili ihtiyaçlarınızı da karşılayabilir, böylece hayata gülümseyerek bakabilirsiniz.

‘‘Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası" ise sizi ve sevdiklerinizi kazalara karşı korurken aynı zamanda ev ve sahip olduğunuz araçlarla ilgili ortaya çıkabilecek bazı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Bu ve buna benzer pek çok farklı ürün Cigna Finans'ın ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla ferdi kaza kavramından gelen riskleri sizin için en aza indiriyor.

Beklenmedik Riskleri Size Özel Çözümlerle Bertaraf Edin!

Cigna Finans herkes için güvenli ve bilinçli bir gelecek sunma hedefini köklü tecrübesini kullanarak gerçekleştiriyor. Yaşamda kendiliğinden var olan ve her an karşımıza çıkabilecek pek çok ferdi kaza riskine karşı kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Üstelik bunu yaparken sadece size ve ihtiyaçlarınıza özel ürün ve paketler sunuyor. Bu sayede siz ürünlere değil, ferdi kaza sigortası ürünleri sizin yaşamınıza entegre oluyor. Hayatınızı kolaylaştıracak, geleceğe daha kendinden emin gözlerle bakmanızı sağlayacak sigorta ürünleri Cigna Finans ayrıcalığıyla tercihinize sunuluyor.

Cigna Finans Koruma Kalkanınız Olsun!

Öngörülemeyen kazalara karşı farklı ferdi kaza sigortası ürünlerine aylık son derece cüzi bedeller karşılığında sahip olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda tedavi masraflarınızın karşılanacağı, maluliyet ya da vefat gibi üzücü durumlara karşı korunacağınız sigorta paketleri ile Cigna Finans hayatınız boyunca sizin yanınızda koruyucu kalkanınız olarak bulunmaya aday. Buna izin vermek, hem kendinizi hem de hayatınızdaki tüm değerli insanları güvence altına alabilmek için öngöremediğiniz kazalara karşı önleminizi Cigna Finans ile alın, ürünlerimizi incelemeye vakit kaybetmeden başlayın.
Paylaşan: osman75 Tarih 02-16-2018, 04:05 AM
Günümüzde alışverişler mekanlardan sanal ortama taşınmış durumda.  Resmi verilere göre 2030 yılında alışverişlerin %80’i sanal ortamda yapılacağı öngörülmekte. Hal böyle olunca da e-ticaret sektöründe “Güven” unsuru ön plana çıkıyor. Özellikle de TV ve Radyolarda hatta son dönemde sosyal medya üzerinden yapılan yanlış yönlendirmelerle sahtekarlıklar çoğalmakta ve bu da potansiyel müşterilerin güven problemi yaşamalarına ve e-ticaretin istenilen hıza ulaşmasına engel olmaktadır. Böyle durumlarla karşılaşmamak adına tüketicilerin güvenilir ortamlardan alışveriş yapabileceği adreslerin artması ve bilinirliliklerinin de sağlanması gerekmektedir.

Yaklaşık 63 yıldır fiziksel ortamlarında perakende sektöründe var olan Apaydınlar A.Ş’nin girişimi olan ikisepet sitesinde alışverişte müşterilerine hem orijinal ürünleri güzel indirimlerle sunmakta hem de güvenlik adına gereken tüm tedbirleri alarak müşteri bilgilerinin sağlıklı bir şekilde saklanmasını sağlamaktadır.

2014 yılında kurulan ikisepet sitesi bünyesinde barındırdığı  20’nin üzerindeki kaliteli markanın tüm sezon ürünlerini siz tüketicilere indirimli fiyattan sunmakta ve bunu yaparken de müşteri iletişimini de en üst seviyede tutmaktadır.

Yepyeni arayüz, yeni ürünler ve çağdaş müşteri hizmetleri ile 1 Şubat 2018 tarihinde tekrardan ticaret hayatına başlayan http://www.ikisepet.com da Bayan Giyim, Erkek Giyim  ve Çocuk Giyimi ile Ayakkabı segmentinde 20’nin üzerinde kaliteli markanın en yeni sezon ürünlerini bünyesinde barındırmaya ve tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. 256 BIT SSL Güvenlikli olan sitenin müşteri hizmetleri 24 saat tüketicilerin hizmetindedir. Kredi kartı, Hesaba EFT , Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme kanallarıyla alışveriş yapabileceğiniz sitenin ayrıca mobil ara yüzü ile Android ve IOS Uygulaması da müşterilerin hizmetine sunulmuş durumdadır.
Paylaşan: nullsix Tarih 02-16-2018, 03:58 AM
Chery Otomobil Parçaları ve Chery Parça Ofisi
Chery otomotiv firması yüksek kaliteli otomobilleri maliyet olarak en hesaplı araç piyasasına vermektedir. Ancak böyle olması kullananları yanılgıya itmesin. Uzak Doğu menşeili bu arabalar kaliteli parçalarla dizayn edilmektedir.

Chery otomobilleri çalışmayı durduduğunda resmi bakım servisine göndermeniz gerekiyor. Buna rağmen Chery yedek parça bulabilmek kolay değil. Buna rağmen yedek parça sitemiz aracılığıyla bunu kolayca halledebilirsiniz.Özellikle Türkiye çok tutulan Chery otomobilleri orijinal ve uygun alıcısıyla buluşturmaktadır. Bulunabilirlik hakkında (0212) 234 31 34 telefonundan arayıp bizimle görüşebilir ya da chery sayfası üzerinden erişebilirsiniz.

Şirketimiz Pazar günleri dışında hafta boyunca hizmet vermektedir ve Pazartesi - Cumartesi arası yedek parça satışı yapar ancak Pazar günleri tatildedir. Hizmet alabileceğiniz saatler tablodaki gibidir:


Pazartesi - 09:00-18:00
Salı - 09:00-18:00
Çarşamba - 09:00-18:00
Perşembe - 09:00-18:00
Cuma - 09:00-18:00
Cumartesi - 09:00-15:00
Pazar - Kapalı

Parça Ofisi uygun fiyatları ile Chery yedek parça konusunda hemen hemen her konuda hizmet kolaylığı sunmaktadır ve bir çok şirkete göre daha uygun rakamlarla karşınıza çıkar. Sipariş vermek istediğiniz Chery yedek parçaları arasında dilediğinizi alışveriş sepetine atarak sipariş verme bölümüne gidebilir, ürün ya da ürünlerinizi kapıda ödeme seçeneğiyle isteyebilirsiniz.
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ..
  • 7
  • Sonraki 
Forumda AraForum İstatistikleri
Toplam Üyeler: 13
Son Üye: nisanajans
Toplam Konular: 70
Toplam Yorumlar: 71
Kimler Çevrimiçi
Toplam: 1 kullanıcı aktif
0 Kayıtlı
» 1 Ziyaretçi